Přepnout menu
Můj košík ()

Jak naše loutky udělaly radost v jedné firmě

[2 minuty čtení]

Při blížícím se významném jubileu jedné zahraniční firmy, jsme dostali poptávku na výrobu několika loutek, které by představovaly podoby majitelů této firmy. Vzhledem k termínu, který byl za měsíc a půl, bylo potřeba dohodnout co nejdříve detaily celé zakázky.

Co bylo hlavní motivací si takový dárek objednat?

Firma potřebovala něco, co dostatečně podtrhne událost tohoto formátu a vyjáří hold a poděkování zaměstnanců a samozřejmě potěší obdarované :-). Hlavní motivací pro tým, který dostal myšlenku na tento typ dárku byla zároveň samotná originalita a exkluzivita kterou výroba loutky na míru představuje.

Co jsme potřebovali k tomu, aby byl klient s výsledkem maximálně spokojený?

  • Zaslat nám dostatečně kvalitní fotografie (obličej zepředu, z profilu a celé postavy).
  • Upřesnit si barvu vlasů, očí a další charakteristiky jako je typ brýlí, bot, stylu a barvy oblečení.
  • Upřesnit si výraz - mají loutky působit vtipně, vážně nebo vystihnout přesný výraz jako na fotce

Při upřesnění těchto základních parametrů, termínu dodání a ceny, jsme se mohli pustit do díla. Výroba šesti loutek zabrala zhruba jeden a půl měsíce a několik desítek hodin čistého času výroby. Po vytvoření základní "kostry" a hlavy, následovalo předání loutek švadlence, která vykouzlila loutkám nádherné šaty. Vše od A do Z probíhalo ručně - od řežby, malování obličejů a šití šatů.
A jestli se loutky povedly a obdarovaným se líbily? Přesvědčte se sami...


Chtěl bych za všechny z nás poděkovat, za super loutky! Práce to musela být náročná, ale výsledek je tak přesvědčivý a nádherný! V dnešní době různých plastových polotovarů je toto skutečné unikátní dílo, které nám udělalo neskutečnou radost. Chce se mi říct "Kdo to má, kdo tohle má??"...Mockrát děkujeme všem, kteří jste se na výrobě podíleli! 

Chcete vyrobit loutku? Zavolejte nám na tel. 737 502 973 nebo napište email na kouzlo@kouzloloutek.cz . Rádi vám poskytneme další informace. Případně zde naleznete další informace k výrobě loutek.