Při blížícím se významném jubileu jedné velké zahraniční firmy, jsme dostali poptávku na výrobu několika loutek, které by představovaly podoby majitelů této firmy. Zástupci společnosti potřebovali něco, co dostatečně podtrhne událost tohoto formátu. Hlavní motivací pro tým, kterého napadla myšlenka na tento typ dárku byla zároveň samotná originalita a exkluzivita, kterou výroba loutky na míru představuje. Vzhledem k termínu, který byl za měsíc a půl, bylo potřeba dohodnout co nejdříve detaily celé zakázky.

Co jsme potřebovali k tomu, aby byl klient s výsledkem maximálně spokojený?

  • Zaslat nám dostatečně kvalitní fotografie (obličej zepředu, z profilu a celé postavy).
  • Upřesnit si barvu vlasů, očí a další charakteristiky jako je typ brýlí, bot, stylu a barvy oblečení.
  • Upřesnit si výraz - mají loutky působit vtipně, vážně nebo vystihnout přesný výraz jako na fotce

Při upřesnění těchto základních parametrů, termínu dodání a ceny, jsme se mohli pustit do díla. Výroba šesti loutek zabrala zhruba jeden a půl měsíce a několik desítek hodin čistého času výroby. Po vytvoření základní "kostry" a hlavy, následovalo předání loutek švadlence, která vykouzlila loutkám nádherné šaty. Vše od A do Z probíhalo ručně - od řezby, malování obličejů a šití šatů. A jestli se loutky povedly a obdarovaným se líbily? Přesvědčte se sami...

"Chtěl bych moc za všechny z naší firmy poděkovat za nádherné loutky. Neveřili jsme, že to dá stihnout vzhledem k šibeničnímu termínu. Majitelům Vaše loutky udělaly neskutečnou radost. Mockrát děkujeme Vašemu týmu."

 

Chcete také vyrobit loutku? Zavolejte nám na tel. 737 502 973 nebo napište email na kouzlo@kouzloloutek.cz . Případně zde naleznete další informace k výrobě loutek.