Baba Jaga 40cm

Price
$ 238.80

Výrobce

ID
531

Weight
0.7 kg

Out of stock Watch availability - Long term unavailable.
ks

Dokonalá čarodějnice, kterou poznáte na první pohled. Bravurně ovládá svoje koště a často v noci podniká výpravy do širokého okolí. Pokud se jí cokoli nezdá, neváhá použít svoje čáry k tomu, aby si sjednala pořádek podle svých představ. Když zrovna nemá dobrou náladu, což je dost často, snažte se jí nepřijít do cesty. Mohla by z vás udělat třeba dříví do krbu a ještě by si libovala, jak to hezky hřeje… More

Dokonalá čarodějnice, kterou poznáte na první pohled. Bravurně ovládá svoje koště a často v noci podniká výpravy do širokého okolí. Pokud se jí cokoli nezdá, neváhá použít svoje čáry k tomu, aby si sjednala pořádek podle svých představ. Když zrovna nemá dobrou náladu, což je dost často, snažte se jí nepřijít do cesty. Mohla by z vás udělat třeba dříví do krbu a ještě by si libovala, jak to hezky hřeje.

  • Postava Baby Jagy je věrná kopie pohádkové postavy z pohádky Mrazík. Má ručně malovaný obličej a ručně vyšívané šaty. Tato loutka se stane zcela jistě hezkou ozdobou vašeho loutkového představení nebo originální dekorací pro váš domov.
  • Postavička je ručně vyrobená ve velikosti 40cm a váží 0,7 kg. Na výrobu byla použita kombinace materiálů ze dřeva a speciální směs pryskyřic s parafínem, díky čemuž je loutka odolná a lehká. Je originálně vyráběná a proto může dojít k mírným odlišnostem v barvách, stylu a doplňcích oproti uvedenému obrázku.
  • Vše je vyrobeno i kompletováno v České republice.
  • Najdete u nás loutky pro různé způsoby užití - na hraní, jako dekorační prvek, vkusný nebo vtipný dárek.
  • Naše loutky, jsou v zahraničí velmi oceňovány pro svůj vzhled a kvalitní zpracování.
  • Jednotlivé části loutkek jsou ve většině případů ručně vyráběny.
  • Nejsme "pouze" prodejci. Máme k loutkám vztah a svojí práci máme rádi a tak o loutkách píšeme, fotíme i točíme.
  • Stále pracujeme na rozšiřování sortimentu a chceme poskytnout ucelenou a kvalitní nabídku.
Height 40 cm