Medvídek Halloweenský

Price
€ 56

Výrobce

ID
705

Weight
0.3 kg

Out of stock Watch availability - Long term unavailable.
ks

Speciální Medvědí Halloweenská edice! Medvídek s bílým a černým nákrčníkem. Hezky oživí každý večer, nejenom ten Halloweenský! More

Speciální Medvědí Halloweenská edice! Medvídek s bílým a černým nákrčníkem. Hezky oživí každý večer, nejenom ten Halloweenský!

Medvěd bývá odpradávna vnímán jako lenivé, těžkopádné a neobratné zvíře. Nedejte se však zmýlit! Pro indiány byl například symbolem rychlosti, síly a neohroženosti. Pro římany představoval sílu a boj. Že jste to nevěděli? Nic si z toho nedělejte, my donedávna také ne. Co však bezpečně víme je fakt, že přítomnost tohoto dravého zvířátka vyvolá snadno respekt okolí. Náš medvídek na provázcích snad nevyvolá tolik obav, oproti svému bratrovi Grizllymu. Disponuje však stejnou duchovní silou. Tak či tak, duch medvěda se může pro vás stát silným zdrojem podpory a ochranným štítem před negativními vlivy.

  • Loutka je ručně malovaná, vyrobena z keramiky. Z umělého kožíšku je vytvořen ocásek a nákrčník. Výška postavičky je 20cm. Jedná se vskutku o exkluzivní a stylovou loutku, která může dobře posloužit nejen jako doplněk k divadélku, ale především vkusně a zajímavě oživit Váš interiér. 
  • Ovladatelnost je prostřednictvím provázků a drátu. Loutka je originálně vyrobena a proto může dojít k mírným odlišnostem v barvách, stylu a doplňcích oproti uvedenému obrázku.
  • Vše je vyrobeno i kompletováno v České republice.
  • Najdete u nás loutky pro různé způsoby užití - na hraní, jako dekorační prvek, vkusný nebo vtipný dárek.
  • Naše loutky, jsou v zahraničí velmi oceňovány pro svůj vzhled a kvalitní zpracování.
  • Jednotlivé části loutkek jsou ve většině případů ručně vyráběny.
  • Nejsme "pouze" prodejci. Máme k loutkám vztah a svojí práci máme rádi a tak o loutkách píšeme, fotíme i točíme.
  • Stále pracujeme na rozšiřování sortimentu a chceme poskytnout ucelenou a kvalitní nabídku.
Height 20 cm