Pes Halloweenský

Price
€ 56

Výrobce

ID
706

Weight
0.3 kg

Out of stock Watch availability - Long term unavailable.
ks

Největší přítel člověka je pes. Doprovází jej v dobrém i zlém od nepaměti. Například v keltské kultuře bývá tento čtyřnohý přítel vnímán jako průvodce božstev. Pro ženy dokonce symbolizuje uzdravení, plodnost. More

Největší přítel člověka je pes. Doprovází jej v dobrém i zlém od nepaměti. Například v keltské kultuře bývá tento čtyřnohý přítel vnímán jako průvodce božstev. Pro ženy dokonce symbolizuje uzdravení, plodnost. Pro muže pak lov a boj. Pokud jste snad pejskaři či žádného mazlíka nevlastníte, netruchlete! Náš “hafan” Vás bude zbožňovat, chránit a opatrovat jako živý. Pravda, je trochu více originální, keramický, neživého původu, ale komu by vadila taková maličkost, že?! Výhodou naší pejskové loutky je, že ji nemusíte venčit. Můžete ji dokonce pojmenovat. Bude to snad Bobík, Puntík či Rafan? Vše je pouze ve Vašich rukou. Uchopte vodítko. Pardon! Vodítka loutky ještě dnes! 

  • Loutka je ručně malována, vyrobena z keramického materiálu. Z umělého kožíšku je vytvořen nákrčník bílé barvy. Výška postavičky je 20cm. Jedná se vskutku o exkluzivní a stylovou loutku, která může dobře posloužit nejen jako doplněk k divadélku, ale především vkusně a zajímavě oživit Váš interiér. 
  • Ovladatelnost je prostřednictvím provázků a drátu. Loutka je originálně vyrobena a proto může dojít k mírným odlišnostem v barvách, stylu a doplňcích oproti uvedenému obrázku.
  • Vše je vyrobeno i kompletováno v České republice.
  • Najdete u nás loutky pro různé způsoby užití - na hraní, jako dekorační prvek, vkusný nebo vtipný dárek.
  • Naše loutky, jsou v zahraničí velmi oceňovány pro svůj vzhled a kvalitní zpracování.
  • Jednotlivé části loutkek jsou ve většině případů ručně vyráběny.
  • Nejsme "pouze" prodejci. Máme k loutkám vztah a svojí práci máme rádi a tak o loutkách píšeme, fotíme i točíme.
  • Stále pracujeme na rozšiřování sortimentu a chceme poskytnout ucelenou a kvalitní nabídku.
Height 20 cm