Tvoříte produkt, pro který potřebujete vytvořit ilustraci? Nebo byste chtěli někoho potěšit pěkným a neotřelým dárkem? Hledáte něco originálního a jedinečného pro novomanžele, k výročí svatby či ke kulatým narozeninám? Vytvoříme vám zakázkovou ilustraci podle vašich představ! Můžete si objednat portrét podle fotografie či přáníčko na míru. Vymyslíme i kreslený vtip na vámi zvolené téma.

Co kreslíme

»» Ilustrace do časopisů nebo knížek

»» Navržení firemního maskota

»» Kreslený vtip na zadané téma 

»» Ilustrace propagačních předmětů jako jsou etikety, obaly produktů webové prezentace apod.

»» Ilustrace osob podle fotografie (karikatura nebo klasické zobrazení)

ilustrace podle fotky ilustrace na zakázku

Jak to funguje

Stačí, když nám pošlete fotografii oslavence popř. dalších lidí, kteří by měli být nakreslení. Textem můžete doplnit charakteristiku dané osoby, abychom se mohli tématicky co nejvíce přiblížit konkrétní postavě. Ilustrace kreslíme ručně, akrylovými barvami většinou na formát A3 nebo A4. Navrženou skicu vám nejdříve pošleme emailem ke schválení, po té dokončíme a odešleme poštou. Můžeme též převést do digitální podoby.

Cena se pohybuje dle náročnosti vypracování v rozmezí 2 500 Kč - 4 000 Kč. Cenu vždy upřesníme poté, jakmile se domluvíme na detailech k loutce. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, je potřeba zaplatit 50% z dohodnuté ceny.  Platba se zasílá před započetím prací na náš bankovní účet. Zbytek je splatný při převzetí, opět převodem na účet.