Přepnout menu
Můj košík ()

Kdo jsme


Myšlenka na obchod s loutkami vznikla v době, kdy naše dcera ležela doma s chřipkou a já jsem vyndal ze skříně loutkové divadlo, abych ji rozveselil. Povedlo se! Mé "představení" mělo úspěch a já si najednou uvědomil, že je to něco, co mě baví a u čeho se sám odreaguji. Z čeho jsem byl, ale na druhou stranu zklamaný, tak z nevalné kvality "loutek", které pohádkové postavičky spíše připomínaly a to ještě s notnou dávkou fantazie. Přitom se nejednalo o levný výrobek z tržnice, ale o koupi ve značkovém obchodě. Začal jsem proto více pátrat, zda li je někdo, kdo by mohl pěkné, poctivé kvalitní loutky a divadélka u nás vyrábět. Popravdě řečeno moc jsem tomu nevěřil, vzhledem k tomu, že v dnešní době drtivá většina výrobků pochází z Asie a je sériově - jak přes kopírák - dodávána na pulty obchodů. Z výrobních linek pak vznikají polotovary, které jsou všemožně "splácány" dělníky, kteří k tomu co dělají, nemají téměř žádný vztah.

No, co vám budu povídat, cesta to kolikrát nebyla úplně jednoduchá, ale našel jsem několik skvělých manufaktur a šikovných lidí, kteří více než na kvantitu dbají na kvalitu a odvádí precizní práci do nejmenších detailů. Byl jsem nadšený z toho, co dokáží ze dřeva nebo z jiných materiálů vyrobit za úžasné věci. A právě o tom je náš obchod Kouzlo loutek, kde chceme na jednom místě nabídnout to nejlepší od českých řezbářů a výtvarníků, kteří se specializují nejen na loutky, marionety, loutková divadla, ale i na maňásky a panenky. Zároveň chceme vzbudit větší zájem o tento sortiment u českých a zahraničních zákazníků a ukázat, že i v dnešní elektronikou "přecpané" době jsou loutky úžasná věc, která skvěle poslouží k mnoha účelům: zábavě, relaxaci nebo k rozvíjení představivosti a komunikačních schopností (nejen) u dětí. A v neposlední řadě, vám loutka poslouží i jako nádherný a vkusný dekorační prvek do interiéru. Možností je celá řada; vše je pouze na vaší fantazii...

Věříme, že díky našemu e-shopu www.kouzloloutek.cz nasajete kouzelnou atmosféru loutek a stanete se jedním z těch, kteří neodolali a stejně jako my tomuto kouzlo propadli.


Za tým Kouzlo loutek, Viktor Malcev

Proč u nás nakupovat?

Jsme tradiční obchod prodávající české loutky, marionety, loutková divadla a maňásky. Veškeré produkty, které nabízíme byly poctivě vyrobeny českými výtvarníky a řezbáři. Najdete u nás loutky amatérské, profesionální, ale i loutky pro dekorativní a sběratelské účely. Nejdeme a nechceme jít cestou nejlevnějších produktů, protože naším cílem je nabídnout kvalitu a zážitek. Než se dostane loutka nebo loutkové divadlo k vám na stůl, zabere to mnoho hodin a dnů ruční práce. A když si loutku koupíte, osobně se přesvědčíte, jak úžasná "věc" to je. Stále váháte s nákupem loutky? Podívejte se co o nás napsali naši spokojení zákazníci.

Proč loutky? Co získáte, když si koupíte loutku?

Loutky baví, inspirují, pomáhají relaxovat, podporovat fantazii a komunikační (rétorické schopnosti). Díky nim si vytvoříte příjemnou atmosféru ve vašem domově. Inspirujte se u nás a zamilujte se do loutek stejně jako my!