Vyrobíme pro vás loutku podle fotky nebo jiné předlohy. Vyrábíme loutky pro soukromé osoby i firmy, kteří chtějí darovat něco vyjímečného a originálního nebo si sami udělat radost. Vaší fantazii se meze nekladou a tak pro vás vyrobíme loutky vaší rodiny, přátel, kolegů, pohádkových a filmových postav nebo firemního maskota.

Loutky podle fotky jsou ručně vyrobené ze dřeva. Dodací lhůta se pohybuje v rozmezí 3 - 5 týdnů, podle toho jaké je momentální vytížení a jak je loutka náročná. Pokud na loutku spěcháte, jsme schopni ji vyrobit v rozmezí 10 - 14 dní. Vedle výroby loutek, pro vás rádi vyrobíme a zakázku i maňásky na ruku, kornoutové maňásky.

Proč si nechat vyrobit loutku podle fotky

»» Bezkonkurenční dárek k svatbám, narozeninám a významným kulatinám 30., 40., 50., 60.

»» Originální dárek k různým firemním událostem nebo výročím (narozeniny kolegy, svatba, vánoční dárek apod).

»» Loutka se stane pěknou památkou a originálním uměleckým prvkem, které vydrží generace.

»» Široké tématické možnosti výroby: oblíbené postavy z večerníčků nebo z českých a zahraničních filmů či seriálů. Vyrábíme loutky i bez vodících šnůr.

»» Můžeme vyrobit různě pohyblivou postavu anebo firemního maskota.

»» Můžete mít loutku vaší osoby, kolegy z práce, kamaráda anebo někoho z rodiny.

loutky na miru loutky podle fotky

Kolik loutka stojí

Předně je potřeba říct, že vše na loutce je ruční práce. Návrh, samotná řezba a šití šatů. Vše zabere několik desítek hodin. Dále záleží na dalších parametrech jako je výška, styl oblečení a různé doplňky (např. brýle, řetízky apod.) a samotný charakter postavy.

Cena pro vaší představu, začíná na 16 500 Kč / € 695 (velikost cca 35 cm). U loutky velikosti 50 cm je cena o 2500 Kč vyšší. Cenu vždy upřesníme poté, jakmile se domluvíme na detailech k loutce. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, je potřeba zaplatit 50% z dohodnuté ceny.  Platba se zasílá před započetím prací na náš bankovní účet. Zbytek je splatný při převzetí, opět převodem na účet.

loutka na zakázku

Co potřebujeme, aby jste byli s výsledkem spokojeni

»» Fotografie nebo obrázky realizované postavy v dobré kvalitě.

»» Fotky celé postavy zepředu a z profilu.

»» Fotky detaily hlavy zepředu a z profilu.

»» Styl oblečení, který pro něho / pro ni chcete na loutku ušít (oblečení může být také malované - záleží na vzájemné dohodě).

»» Styl bot a doplňků.

»» Barvu očí a vlasů.

»» Popsat další detaily, které můžou mít zásadní vliv na finální podobu loutky.

Chcete si loutku na zakázku objednat nebo potřebujete další informace? Rádi zodpovíme vaše dotazy. Kontaktujte nás na kouzlo@kouzloloutek.cz nebo na tel. 737 502 973.

Čím se můžeme pochlubit - ukázka naší práce

Vyrobíme vám i pokročilé loutky pro reklamu, film nebo různé typy show. Případně loutku - maskota pro firemní účely.