Přepnout menu
Můj košík ()

Napsali o nás


Vždy náš potěší, když naši zákazníci sdílí nadšení z loutek a loutkových divadel, které si od nás zakoupili. Sestavili jsme proto výběr komentářů od našich zákazníků. Děkujeme všem za milé komentáře!


"Dobrý den, loutka přišla v pořádku, moc se nám líbi, přejeme vám hodně úspěchů do dalšich let." Lenka Lodziánová

"Moc děkujeme za doručení divadýlka, syn z něj má velkou radost a od první minuty si jej zamiloval." Ondřej Hanuš


"Chci Vám poděkovat za velice vstřícný a seriózní přístup. I když moje objednávka dorazila vinou dopravce se zpožděním a syn dostal svůj narozeninový dárek o pár dní později, byl z divadla a loutek nadšený. A celá naše rodina také. Po shlédnutí několika inprovizovaných představení je třeba ( tak jak jsem předpokládal ) objednat další loutky, podpořit dětskou fantazii a chuť hrát. S pozdravem a přáním mnoha spokojených zákazníků."
Patrik Krondráf


"Moc děkuji za neuvěřitelné loutky Hurvínka a Máničky. Jsou mnohem, mnohem krásnější než na fotkách. Rychlé dodání, perfektní zabalení, úžasná komunikace se zákazníkem. Všem mohu jen doporučit. Moc děkuji."
  Michaela Waclawková"Velmi doporučuji tento obchod. Skvělá komunikace, včasné zaslání a dokonce byli tak ochotní a v předvánočním čase mi nechali vyrobit přesně takovou loutku, jakou jsem chtěla (na e-shopu byla v tu dobu vyprodaná). Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků."
Ilona Macková"Objednala jsem si zde loutku a moc doporučuji. Je mnohem krásnější než na obrázku. Opravdu nádhera. Děkuji."
  Klára Princová


"Loutky jsem už mnohé k vánocům zakoupil pro vnoučata na chalupu. Jsou opravdu krásné a těším se na společné interaktivní hraní divadla s dětmi . Věřím, že je to dárek od Ježíška, který bude rozvíjet dětskou fantazii a komunikaci s dospělými - Děti si s loutkami povídají , jako by byly živé, už z minulosti vím, že je baví se na představení aktivně podílet / víc ,než se jen pasivně koukat / Po vánocích přidám snad nějaké fotky.A děkuju "Kouzlu loutek" / dodání internetové zakázky rychlé, bezchybné/"  
Michal Tauš


"Divadlo dorazilo v pátek v pořádku. Je nádherné!! Věřím, že pod stromečkem udělá velkou radost."  Marcela Potecká"Dobrý večer, dnes loutka dorazila. Je krásná! Moc děkuji." 
Jana Vokounová (výroba loutky na míru dle fotografie).


"Kašpárek dorazil v pořádku, už jsme se seznámili, jen ho teď budu učit chodit a hýbat se :-)))... Je krásný, děkuji Vám."
Květa Zůnová