Vždy náš potěší, když naši zákazníci sdílí nadšení z loutek a loutkových divadel, které si od nás zakoupili. Sestavili jsme proto výběr komentářů od našich zákazníků. Děkujeme všem


"Chci Vám mnohokrát poděkovat za Vaši ochotu. Loutka mi již dorazila a je překrásná. Děkuji Vám za Vaši práci, protože nikdy jsem neviděla nic, co by mělo takové kouzlo, jako právě Vaše loutky. " Martina Musilová"...moc Vám děkuji za ochotu, vstřícnost a rychlost vyřízení objednávky....Ještě Vám chci říct, že máte krásně udělané popisky u loutek. Nadchly mě ty texty a myslím, že je to dobrý krok, protože jsem si jistá, že nejen u mě sehrály velkou roli při rozhodování o koupi. Děláte pěknou práci a děláte ji pěkně. Přeji Vám vše dobré. Syn dostal loutku jako dárek za vysvědčení a měl a má z ní velkou radost. Děkuji" Romana Lešingrová"...chtěla bych vám moc poděkovat za vaše rychlé vyřízení objednávky a za milé jednání. Loutky přijely tak rychle po zaplaceni, že jsem to ani nečekala. Chtěla bych vám HLAVNĚ ze srdce poděkovat za Vaše šikovné ručičky. Set Hurvínka je jedním slovem nádherný. Je ještě krásnější ve skutečnosti než na fotce (a to se málokdy stává). Miluji detaily, loutky jsou naprostým skvostem, jsou dokonale... Určitě jsem u vás nenakupovala naposled. Loutky udělaly ohromnou radost mě a mým malým holčičkam, věřím, že spolu zažijeme spoustu zábavy a já jsem si konečně splnila svůj dlouho nenaplněný dětský sen." Valuchová Hana

"Moc děkuji. Loutka dorazila a je nádherná. Smékam před Vaší práci. Je to moc úžasné. Věřím, že udělá radost.... Mám ji jako dárek. Ještě jednou moc děkuji a pokračujte v téhle úžasné práci. " Andrea Szullova

"Dobrý den, loutka přišla v pořádku, moc se nám líbi, přejeme vám hodně úspěchů do dalšich let." Lenka Lodziánová

"Moc děkujeme za doručení divadýlka, syn z něj má velkou radost a od první minuty si jej zamiloval." Ondřej Hanuš


"Chci Vám poděkovat za velice vstřícný a seriózní přístup. I když moje objednávka dorazila vinou dopravce se zpožděním a syn dostal svůj narozeninový dárek o pár dní později, byl z divadla a loutek nadšený. A celá naše rodina také. Po shlédnutí několika inprovizovaných představení je třeba ( tak jak jsem předpokládal ) objednat další loutky, podpořit dětskou fantazii a chuť hrát. S pozdravem a přáním mnoha spokojených zákazníků."
Patrik Krondráf


"Moc děkuji za neuvěřitelné loutky Hurvínka a Máničky. Jsou mnohem, mnohem krásnější než na fotkách. Rychlé dodání, perfektní zabalení, úžasná komunikace se zákazníkem. Všem mohu jen doporučit. Moc děkuji."
  Michaela Waclawková"Loutka dnes dorazila. Je nádherná! Opravdu krásná práce. Děkujeme. " Petra Horová"Velmi doporučuji tento obchod. Skvělá komunikace, včasné zaslání a dokonce byli tak ochotní a v předvánočním čase mi nechali vyrobit přesně takovou loutku, jakou jsem chtěla (na e-shopu byla v tu dobu vyprodaná). Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků."
Ilona Macková"Objednala jsem si zde loutku a moc doporučuji. Je mnohem krásnější než na obrázku. Opravdu nádhera. Děkuji."
  Klára Princová


"Loutky jsem už mnohé k vánocům zakoupil pro vnoučata na chalupu. Jsou opravdu krásné a těším se na společné interaktivní hraní divadla s dětmi . Věřím, že je to dárek od Ježíška, který bude rozvíjet dětskou fantazii a komunikaci s dospělými - Děti si s loutkami povídají , jako by byly živé, už z minulosti vím, že je baví se na představení aktivně podílet / víc ,než se jen pasivně koukat / Po vánocích přidám snad nějaké fotky. A děkuju "Kouzlu loutek" / dodání internetové zakázky rychlé, bezchybné/"  
Michal Tauš


"Divadlo dorazilo v pátek v pořádku. Je nádherné!! Věřím, že pod stromečkem udělá velkou radost."  Marcela Potecká"Dobrý večer, dnes loutka dorazila. Je krásná! Moc děkuji." 
Jana Vokounová (výroba loutky na míru dle fotografie).


"Kašpárek dorazil v pořádku, už jsme se seznámili, jen ho teď budu učit chodit a hýbat se :-)))... Je krásný, děkuji Vám."
Květa Zůnová