A je to tu. Třicáté narozeniny. Ať už je slaví Váš syn, dcera, partner, partnerka, kamarád, kamarádka, pro oslavence to znamená jediné – BOD ZLOMU! Přichází věk střední dospělosti, který s sebou přináší velké životní změny. Do hlavní role se dostává rodičovství. Nevázané veselí předešlých let střídá uvědomělost a odpovědnost.

Se změnami, které třicítka přináší, se bude muset oslavenec poprat sám, ale Vy – gratulanti budete postaveni před řešení otázky jaký vhodný dárek pro oslavence vybrat. Povzbuzujícího, omamného moku se jistě na oslavě sejde bezpočet, dárků upozorňující na věk oslavence jakbysmet. Vy chcete být ale originálnější! Protože třicátník či třicátnice si něco speciálního zaslouží.

Tipem na nečekaný a originální dárek může být loutka – ručně vyrobená, malovaná a okořeněná jistou dávkou nadsázky i zřejmým poselstvím. Loutka, která bude mít navíc podobu oslavence, jistě obdarovaného ohromí.

Navíc jako velmi oblíbenou alternativu mezi zákazníky, vám tímto nabízíme výrobu loutky na míru dle fotografie. Dokážeme vyrobit jako postavu někoho z vaší rodiny, kamaráda a přátel, tak třeba pohádkových postav nebo zvířat.

 

Proč koupit loutku k významnému jubileu?

  • Získáte obdiv od druhých, protože jste vybrali netradiční dárek.
  • Splníte dávný sen těm, kteří vždycky chtěli mít oblíbenou (pohádkovou) postavičku (čarodějnici, čerta, princeznu...) anebo postavu, která vystihuje jejich povolání např. lékař, kuchař, štamgast :-)
  • Stoupnete u druhých na ceně, protože jste vybrali rukodělný výrobek, na kterém pracovali několik dnů a nocí české ruce a ne stroje.
  • Vkusný dekorativní prvek, který oživí domácnost.
  • Dostanete nezapomenutelnou vzpomínku, na konkrétní událost, která vydrží několik desítek let.