Každý se minimálně jednou dostane do situace, kdy neví, co koupit tomu druhému k narozeninám. Napadlo vás ale někdy obdarovat svého blízkého třeba loutkou? Rozhlédněte se v okolí, kdo z vás (nebo z těch druhých) dostal takový dárek. Moc takových nebude, že? Proč tomu tak není?

Loutky jsou většinou brány jako hračky pro malé děti, ale tak tomu být nemusí. Marioneta není jenom hračka, ale může to být hezký doplněk do domácnosti, který umocní vzpomínky na významnou událost, parťák pro ty, kteří jsou sami nebo si loutkou splní svůj dávný sen. Pojďte s námi objevit kouzlo loutek a inspirujte se! Připravili jsme výběr z několika loutek, které můžete darovat svým blízkým ke krásným padesátým narozeninám.

Proč koupit loutku k významnému jubileu?

  • Získáte obdiv od druhých, protože jste vybrali netradiční dárek.
  • Splníte dávný sen těm, kteří vždycky chtěli mít svojí oblíbenou (pohádkovou) postavičku (čarodějnici, čerta, princeznu...) anebo postavu, která vystihuje jejich povolání např. lékař, kuchař, štamgast :-)
  • Stoupnete u druhých na ceně, protože jste vybrali rukodělný výrobek, na kterém pracovali několik dnů a nocí české ruce a ne stroje.
  • Vkusný dekorativní prvek, který oživí domácnost.
  • Dostanete nezapomenutelnou vzpomínku, na konkrétní událost, která vydrží několik desítek let.

Doporučujeme k 50. narozeninám jako dárek: